Prečo nakupovať práve u nás?

U nás ste vždy na prvom mieste! Naša spoločnosť sa riadi tradičným, ale v dnešnej dobe zabudnutým, heslom: “Náš zákazník, náš pán!“ Starostlivosť o Vás začína kvalitou tovaru a skvelými cenami, pokračuje dobre zabalenými objednávkami a rýchlym doručením. Máte otázky? Niečo Vás zaujíma?
Využite našu bezplatnú linku na čísle 088 111 863 alebo nás kontaktujte e-mailom na info@zdravestranky.sk. Odpovedáme spravidla do dvoch hodín. Naše milé operátorky vyriešia každý Váš problém s úsmevom.

Je našim cieľom a záväzkom doručiť Vám tovar čo najrýchlejšie! Objednávky, ktoré ku nám prídu do 13:00 sa snažíme odoslať ešte v ten istý deň. Kvalitné služby nám zaručujú spoločnosti Slovak Parcel Service (SPS). Vaše objednávky sú poistené a v prípade problémov máte istotu, že tovar Vám bude vymenený.

Každý zákazník vyhľadáva tovar s najlepšími cenami a zároveň nechce upustiť od kvality. U nás si prídete na svoje. Ceny nastavujeme na najnižšiu možnú hranicu, aby si naše pomôcky a tovar mohol dovoliť naozaj každý. Veľká časť našich výrobkov je najlacnejších na Slovenku. Kvalitu zaručuje náš ručný výber výrobkov a takmer 26 ročné skúsenosti našej sesterskej spoločnosti VIDRA a spol. s.r.o..

Nie sme iba e-shop. Našu výdajňu zdravotníckych pomôcok nájdete v Žiline na Štrkovej ulici číslo 8. Tu si môžete prísť tovar pozrieť, kúpiť, vymeniť ho za poukaz, reklamovať alebo vyzdvihnúť. Môžete u nás platiť v hotovosti a veľmi radi Vám pomôžeme, ak si nie ste v niečom istý.