Náš príbeh

Zdravie je pre každého z nás určite najdôležitejšou súčasťou každodenného života. V období, keď kvalita nášho života klesá kvôli zdraviu, radi by sme našli spôsob, ako túto skutočnosť zmeniť a práve v tomto momente sme tu pre Vás. U nás nájdete pomôcky a predmety, ktoré boli navrhnuté špeciálne na to, aby Vám uzdravovanie uľahčili a pomohli Vám zabudnúť na to, že niektoré činnosti sú pre Vás zrazu nočnou morou. Nespoliehajte sa iba na seba, nečakajte kým sa niečo zmení samo, ale dovoľte nám, aby sme Vám pomohli.

Ponúkame široký sortiment zdravotníckych pomôcok, ktorý každým dňom rozširujeme o nové "vychytávky". V súčasnosti na našom eshope nájdete viac ako 2 000 predmetov. Svoju „stránku“ si na Zdravých stránkach nájdu ako seniori, pacienti so zníženou pohybovou schopnosťou a ďalšími zdravotnými problémami, matky, tak aj zákazníci, ktorí pestujú zdravý životný štýl. Okrem šírky portfólia sa u nás môžete spoľahnúť aj na konkurenčné ceny, ktoré denne sledujeme a snažíme sa ich upravovať tak, aby ste u nás vždy našli najlepší pomer kvality a ceny.

Využiť môžete aj našu kamennú výdajňu zdravotníckych pomôcok, ktorá sa nachádza v Žiline na Štrkovej ulici číslo 8. Sem môžete priniesť Vaše poukazy, ktoré Vám ochotne vymeníme za tovar hradený poisťovňou a zároveň Vám s radosťou poradíme priamo na mieste. V sekcii "Kontaktné informácie" nájdete interaktívnu mapu, kde je výdajňa presne označená. Priamo pri výdajni je Vám k dispozícií parkovisko a bezbariérový vchod.

Našim hlavným partnerom je známa spoločnosť VIDRA a spol., ktorá s nami veľmi úzko spolupracuje. Vďaka tejto spolupráci vieme garantovať vysokú kvalitu služieb, know how, zákaznícky servis na profesionálnej úrovni a radu výrobkov, ktoré VIDRA a spol. vyrába, alebo dováža. Viac ako 26 ročné skúsenosti na trhu zdravotníctva, partnerstvá s väčšinou nemocníc a poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti na Slovensku a v zahraničí a neustály rozvoj spoločnosti VIDRA a spol. sú značkou kvality nášho najväčšieho partnera.

Na rozdiel od spoločnosti VIDRA a spol. sa Zdravé stránky zameriavajú najmä na koncových zákazníkov a tomu zodpovedajú aj naše služby. Vyskúšajte našu podporu cez náš online chat, kde Vám ochotne odpovieme na každú otázku, alebo nám napíšte na náš email info@zdravestranky.sk, ak uprednostňujete osobnejší kontakt, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 041/507 10 41. Sme tu pre Vás :)