Krokomer RossmaxKód: 851031001
Dostupnosť: Na sklade
Minimálny odber: 1 Kus
Cena:
14,40 €

Krokomer s vysokou citlivosťou priestorového trojosového snímača pohybu spočíta presne počet krokov počas vašej prechádzky alebo výletu. Využíva trojosou technológiu pre presné snímanie a výpočet akýchkoľvek pomalých alebo rýchlych signálov z vašej pohybovej aktivity.

Použitie trojosového priestorového snímača umožňuje umiestnenie krokomeru vo vrecku oblečenie alebo v batohu, na krku, v kľúčenke a podobne. Krokomer treba umiestniť tak, aby nebol utlmený pohyb.
Zobrazuje počet krokov. Stlačením tlačidla možno alternatívne zvoliť pohybom spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Obe tieto hodnoty sú orientačné a sú pevne nastavené ako prepočet z hodnoty krokov.

VLASTNOSTI

  • hmotnosť 27,5 g bez batérie
  • napájanie CR2032, 3V lítiová batéria, je súčasťou balenia
  • rozmery (d × š × v) 7,7 × 3,6 × 1,2 cm
  • výrobca ROSSMAX (Švajčiarsko)

Rossmax Swiss GmbH
Švajčiarsky výrobca pôsobí na trhu už od roku 1988. Radí sa medzi lídrov svetového trhu v oblasti starostlivosti o zdravie. Svoje produkty dodáva do viac ako 80 krajín na celom svete. Rossmax ručí za prvotriednu kvalitu svojich produktov. Stojí pri ich vývoji a používa najnovšie technológie pri samotnej výrobe. Portfólio produktov a služieb pozostáva zo zdravotníckych produktov v oblasti Fitness, Obezity, Hypertenzie, Starostlivosti o dýchacie cesty, Merania teploty a Terapie teplom. Kľúčom k úspechu je predovšetkým orientácia na zákazníka a jeho potreby.


Nové hodnotenie