Diagnostická a detská váha Rossmax

Váha osobná diagnostická do 180 kg, Rossmax

Osobná diagnostická váha so štvorsenzorovou technológoiu zmeria nielen váhu ale aj diagnostikuje ďalších 6 telesných parametrov ako je napríklad percento tuku a svalovej hmoty v tele. Váha Rossmax je určená všetkým, ktorí chcú mať prehľad o svojom zdraví

Zobrazuje hodnoty:
  • Hmotnosť s presnosťou 0,1 kg, maximálne zaťaženie do 180 kg
  • Telesný tuk v%
  • Svalová hmota v%
  • Hmotnosť kostnej hmoty
  • Hydratácia tela, objem vody v%
  • BMR - bazálny metabolizmus (energia nutná pre životné funkcie)
  • BMI - index telesnej hmotnosti

Váha pre kojencov Qutie, Rossmax

Dojčenská a detská váha pre deti od narodenia do 20 kg s dvoma praktickými funkciami pri vážení, určená do domácností. Merací rozsah je v rozmedzí od 100 g do 20 kg, od narodenia do približne 5 rokov veku dieťaťa. Váha sa zapne hlavným ovládacím tlačidlom 0 / I, akonáhle na displeji naskočí hodnota "0000", tak je váha pripravená na váženie. Po položení dieťaťa sa zobrazí jeho hmotnosť.

Váha je vybavená aj funkciou "HOLD" pre váženie nepokojných detí. Táto funkcia je aktívna pre každé bežné meranie. V prípade potreby je možné zvoliť túto funkciu ručne, po zvolení meranie trvá približne 20 sekúnd. Funkcia "TARE" slúži pre nulovanie váhy v prípade použitia podkladových plienok, osušiek a podobne.

Rossmax Swiss GmbH

Švajčiarsky výrobca pôsobí na trhu už od roku 1988. Radí sa medzi lídrov svetového trhu v oblasti starostlivosti o zdravie. Svoje produkty dodáva do viac ako 80 krajín na celom svete. Rossmax ručí za prvotriednu kvalitu svojich produktov. Stojí pri ich vývoji a používa najnovšie technológie pri samotnej výrobe. Portfólio produktov a služieb pozostáva zo zdravotníckych produktov v oblasti Fitness, Obezity, Hypertenzie, Starostlivosti o dýchacie cesty, Merania teploty a Terapie teplom. Kľúčom k úspechu je predovšetkým orientácia na zákazníka a jeho potreby.